Wróć do artykułów

Ile kosztuje LinkedIn Premium - Odkryj możliwości

Stoisz na rozdrożu swojej kariery lub biznesu, otoczony niepewnością. Czułeś kiedyś, że potrzebujesz czegoś więcej, aby osiągnąć sukces? LinkedIn Premium może być tym, czego szukasz. Oferuje klucz do nowych możliwości zawodowych. Zastanawiasz się, ile to kosztuje?

czerwiec 2024
Ile kosztuje LinkedIn Premium - Odkryj możliwościIle kosztuje LinkedIn Premium - Odkryj możliwości

LinkedIn Premium daje dostęp do wielu przydatnych funkcji. Dostosowuje się do Twoich potrzeb, niezależnie od celu. Czy to poszukiwanie pracy, budowanie sieci kontaktów, czy zwiększenie sprzedaży. Plan Career zaczyna się od 99,99 zł miesięcznie. Plan Recruiter Lite kosztuje 449,94 zł na miesiąc. Pamiętaj, pierwszy miesiąc jest darmowy!

Najważniejsze informacje

 • LinkedIn Premium ma 4 główne plany: Career, Business, Sales Navigator i Recruiter Lite.
 • Cena subskrypcji LinkedIn Premium dla planu Career wynosi 99,99 zł miesięcznie.
 • Plan Business kosztuje 149,99 zł miesięcznie.
 • Sales Navigator dostępny jest za 289,00 zł miesięcznie.
 • Recruiter Lite wymaga opłaty w wysokości 449,94 zł miesięcznie.
 • Pierwszy miesiąc korzystania z konta Premium jest bezpłatne.
 • Wybór rocznej subskrypcji pozwala zaoszczędzić 20% w porównaniu z miesięcznym abonamentem.

Czym jest LinkedIn i jego podstawowe funkcje?

LinkedIn to zaawansowana platforma online dla profesjonalistów. Umożliwia nawiązywanie kontaktów zawodowych, szukanie pracy i promowanie firmy. Jest nieoceniona dla osób chcących rozwijać karierę i budować relacje biznesowe.

Definicja LinkedIn

LinkedIn to największa sieć zawodowa na świecie. Łączy ponad 700 milionów użytkowników. Możesz tu stworzyć profil, dzielić się doświadczeniem i umiejętnościami. To twoje wirtualne CV dla pracodawców i partnerów.

Podstawowe funkcje konta Basic

Konto Basic na LinkedIn jest darmowe. Pozwala budować sieć kontaktów i wyszukiwać profile. Możesz otrzymywać rekomendacje i używać wiadomości InMail. Pakiet premium LinkedIn daje jeszcze więcej możliwości, jak zaawansowane wyszukiwanie.

Najtańsze LinkedIn Premium kosztuje 99,99 zł miesięcznie. Najdroższy plan, Recruiter Lite, to koszt 449,94 zł. Możesz wypróbować za darmo, a potem wybrać płatność miesięczną lub roczną z 20% rabatem.

Konta Premium, w tym najtańsze LinkedIn Premium, oferują różne plany. Przykłady to Career, Business, czy Sales Navigator. Oferta premium LinkedIn zwiększa szanse na sukces zawodowy. Pomaga efektywniej zarządzać kontaktami i promować firmą.

Ile kosztuje LinkedIn Premium?

Decydując się na LinkedIn Premium, możesz wybrać spośród kilku opcji. Każda opcja jest dostosowana do różnych potrzeb i celów zawodowych. Każdy wariant oferuje unikatowe funkcje, pomagające w rozwijaniu kariery lub biznesu.

Opcje subskrypcji LinkedIn Premium

LinkedIn ma cztery główne typy abonamentów: Career, Business, Sales Navigator i Recruiter Lite. Każdy oferuje różne korzyści, aby dopasować się do Twoich potrzeb. Konta Premium dają narzędzia do wyszukiwania osób, funkcję InMail, dane o odwiedzinach profilu i dostęp do kursów.

Pierwszy miesiąc użytkowania LinkedIn Premium jest darmowy. To świetna okazja, by sprawdzić wszystkie funkcje przed wykupieniem subskrypcji.

Ceny subskrypcji miesięcznych i rocznych

Ceny subskrypcji LinkedIn Premium zależą od wybranego planu:

 • Career Account: 99,99 PLN miesięcznie
 • Business Account: 149,99 PLN miesięcznie
 • Sales Navigator Account: 289,00 PLN miesięcznie
 • Recruiter Lite Account: 449,94 PLN miesięcznie

Wybór abonamentu LinkedIn Premium jest ważny. Każdy plan oferuje unikalne korzyści.

Wybierając płatność roczną, możesz zaoszczędzić do 20%. Cena subskrypcji jest niższa przy płatności rocznej. Każdy plan oferuje funkcje, które mogą znacząco wpłynąć na rozwój zawodowy.

Rodzaje kont LinkedIn Premium

Jeśli myślisz o LinkedIn Premium, masz kilka opcji. Każda z nich odpowiada innym potrzebom. Poznając rodzaje kont LinkedIn Premium, łatwiej wybierzesz najlepszy plan.

LinkedIn Premium Career

LinkedIn Premium Career to opcja dla szukających pracy. Za 99,99 zł miesięcznie, możesz bezpośrednio pisać do rekruterów używając 5 wiadomości InMail. Otrzymujesz też dostęp do licznych kursów, co pomaga w rozwijaniu kariery.

Możesz także przeglądać profile bez ograniczeń.

LinkedIn Premium Business

Za 149,99 zł miesięcznie, LinkedIn Premium Business pomaga w rozbudowie marki. Umożliwia nieograniczone przeglądanie profili. Masz też dostęp do 15 wiadomości InMail miesięcznie, co pozwala na lepszą organizację kontaktów.

LinkedIn Sales Navigator

LinkedIn Sales Navigator to narzędzie dla osób z dziedziny sprzedaży. Za 289,99 zł miesięcznie daje zaawansowane opcje do śledzenia sprzedaży i pozyskiwania klientów. Z 50 wiadomościami InMail oraz narzędziem Lead Builder, sprzedawcy mogą efektywnie rozwijać swoje strategie.

LinkedIn Recruiter Lite

LinkedIn Recruiter Lite dedykowany jest profesjonalistom HR. Plan ten, w cenie 449,94 zł miesięcznie, skupia się na pozyskiwaniu kandydatów. Recruiter Lite zapewnia dostęp do zaawansowanych filtrów wyszukiwania i 30 wiadomości InMail.

Plan zwiększa efektywność rekrutacji, oferując również dostęp do setek kursów na LinkedIn Learning.

Czym różni się konto Basic od Premium?

LinkedIn oferuje dwa rodzaje kont: Basic i Premium. Każde z nich ma różne narzędzia do osiągnięcia twoich celów zawodowych. Ważne jest, aby znać różnice między LinkedIn Basic a Premium przed dokonaniem wyboru.

Możliwości konta Basic

Konto Basic na LinkedIn daje podstawowe funkcje do budowania sieci biznesowej:

 • Możesz zapisać się do trzech wyszukiwań i mieć cotygodniowe alerty.
 • Wysyłanie nieograniczonej liczby wiadomości InMail.

Dodatkowe funkcje konta Premium

Konto Premium na LinkedIn rozszerza możliwości.

 • Umożliwia zaawansowane wyszukiwanie profilów.
 • Pozwala zobaczyć pełne dane odwiedzających twój profil przez ostatnie 90 dni.
 • Oferuje statystyki trendów i odwiedzin.
 • Zawiera pakiet wiadomości InMail.

Z kontem Premium masz dostęp do zaawansowanych funkcji, np. analizy trendów sprzedaży. To ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych i zwiększa szanse na znalezienie odpowiednich osób.

Zalety posiadania LinkedIn Premium dla kariery

Korzystanie z pakietu premium LinkedIn przyspiesza rozwój Twojej kariery. Dzięki niemu jesteś polecany rekruterom jako główny kandydat. To zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy. Pakiet premium udostępnia też szczegółowe statystyki odwiedzin Twojego profilu. Pomaga to zrozumieć, kto interesuje się Twoimi kwalifikacjami.

Dostęp do LinkedIn Learning to kolejna zaleta premium. Daje Ci to ponad 16 000 kursów, które rozwijają różne umiejętności. Ceny za plany są dostosowane do Twoich potrzeb:

 • Premium Career: 99,99 zł miesięcznie
 • Premium Business: 149,99 zł miesięcznie
 • Sales Navigator: 289 zł miesięcznie
 • Recruiter Lite: 449,94 zł miesięcznie

Wybierając LinkedIn Premium, budujesz swoją markę. Zyskujesz też dostęp do narzędzi, które pomagają osiągnąć cele zawodowe szybciej.

Jak wybrać odpowiedni plan LinkedIn Premium?

Wybierając plan LinkedIn Premium, pomyśl o swoich celach i potrzebach. Każdy powinien dokładnie przeanalizować co jest dla niego ważne. Ważne jest, by wiedzieć, które funkcje są kluczowe.

Ocena indywidualnych potrzeb

Co jest dla Ciebie ważniejsze? Może chodzi o nową pracę, rozwój sieci biznesowych, sprzedaż albo rekrutację. Na LinkedIn w Polsce jest ponad 4 miliony użytkowników. To stwarza szanse na skuteczny networking.

 • Jak szukasz pracy, wybierz LinkedIn Premium Career. Użytkownicy tego planu często szybciej znajdują pracę.
 • Dla biznesu dobrym wyborem jest LinkedIn Premium Business. Ten plan daje dostęp do zaawansowanych analiz.
 • Sales Navigator jest idealny dla sprzedaży, dzięki narzędziom do szukania leadów.
 • Dla rekruterów najlepszy będzie Recruiter Lite, z zaawansowanym wyszukiwaniem kandydatów.

Porównanie planów

Aby wybrać najlepiej, porównaj funkcje i ceny planów. Idealny plan to ten, który odpowiada Twoim zawodowym potrzebom.

 1. LinkedIn Premium Career: koszt to 99 zł miesięcznie. Dostajesz możliwość pisania do rekruterów i dostęp do kursów.
 2. LinkedIn Premium Business: kosztuje 149,99 zł miesięcznie przy płatności rocznej. Plan ten oferuje 15 wiadomości InMail i analizy biznesowe.
 3. Sales Navigator Core: cena to 300 zł + VAT miesięcznie. Daje 50 wiadomości InMail i możliwość zapisania 10 000 klientów.
 4. LinkedIn Recruiter Lite: kosztuje 449,94 zł netto miesięcznie przy umowie rocznej. To idealny wybór dla rekruterów.

Pierwsze 30 dni z planem Premium jest darmowe. To świetna okazja do sprawdzenia, czy plan spełnia Twoje potrzeby. Dokładne porównanie i analiza własnych wymagań to klucz do wyboru najlepszego premium LinkedIn.

LinkedIn Learning: Szkolenia i kursy w ramach Premium

LinkedIn Learning to ważna część planów LinkedIn Premium. Udostępnia on użytkownikom różne kursy video prowadzone przez ekspertów. Te kursy pokrywają umiejętności miękkie i techniczne.

Oferta LinkedIn Learning

LinkedIn Learning oferuje wiele kursów po polsku i w innych językach. To daje szansę na naukę na światowym poziomie. Po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat, który możesz dodać do profilu LinkedIn.

Taki certyfikat czyni profil bardziej atrakcyjnym dla pracodawców. Szkolenia są dostępne w ramach abonamentu rocznego, który kosztuje od 240 do 360 dolarów.

Korzyści z LinkedIn Learning

Kursy LinkedIn Premium pozwalają zdobywać specjalistyczną wiedzę. Nie ma znaczenia, jakie masz wykształcenie czy doświadczenie.

Pracodawcy często oferują swoim pracownikom te szkolenia. To skutkuje wzrostem umiejętności całego zespołu. Certyfikaty LinkedIn są cenione, mimo że nie mają formalnej akredytacji.

LinkedIn Learning pomaga użytkownikom na każdym etapie nauki. Korzystając z tych kursów, możesz podnieść swoje kwalifikacje i szanse na rynku pracy.

Jakie korzyści daje Premium dla rekruterów?

Korzystanie z LinkedIn Premium pomaga rekruterom znaleźć odpowiednich kandydatów. Możliwość dokładnego wyszukiwania specjalistów to pierwsza z wielu zalet. Dzięki LinkedIn Recruiter Lite za 449,94 PLN miesięcznie, masz do dyspozycji 30 wiadomości InMail. Dodatkowo oferuje to narzędzie ponad 20 zaawansowanych filtrów.

LinkedIn Sales Navigator za 289 PLN miesięcznie daje 50 wiadomości InMail. Umożliwia budowanie list potencjalnych kandydatów. Ta funkcja ułatwia śledzenie i zarządzanie kontaktami.

LinkedIn Premium oferuje również dostęp do kursów na LinkedIn Learning. Poprawia to umiejętności rekruterów. Utrzymują oni wiedzę na temat najnowszych trendów w branży HR. W rezultacie, twoja firma może lepiej zarządzać rekrutacją. To czyni inwestycję w LinkedIn Premium korzystną dla firm o różnej wielkości.

Zaplanuj działania
marketingowe

Szukasz innowacyjnego podejścia do zwiększenia jakości marketingu w Twojej firmie? Skonstruujmy spójny plan działań marketingowych! Sprawdzimy:

 • Jak utrudniasz proces zakupowy klientom
 • Czy Twoje działania są skuteczne
 • Co robi lepiej od Ciebie konkurencja

Wynikiem konsultacji będzie lista rekomendacji i wniosków. Ty zdecydujesz co z nią zrobisz. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotów do kompleksowej opieki nad marketingiem B2C i B2B Twojej firmy.

Poznaj nasze realizacje

Odbierz darmową konsultację

Bezpłatna konsultacja to czas podczas którego niezobowiązująco odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Podczas tych konsultacji będziemy rozmawiać jedynie o Twojej firmie, nie jest to prezentacja handlowa.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

* Każdemu klientowi przysługuje jedna darmowa konsultacja. Szczegółowe zasady konsultacji znajdziesz na stronie Regulaminem darmowej konsultacji.

** Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.empiria-studio.com, oraz wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych zgodnie z Polityką prywatności.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Mieliśmy problem z wysłaniem formularza. Prosimy spróbuj jeszcze raz później.

Zaufali nam między innymi

I ponad 100 innych ...

Odkryj najnowsze trendy
i strategie na naszym blogu

Artykuły na temat reklamy w social media, Facebook, Instagram, Google Ads, strategie marki, rozwój biznesu i wiele więcej... Dołącz do grona czytelników!

Pozbądź się konta – jak usunąć Instagram łatwoPozbądź się konta – jak usunąć Instagram łatwo

Pozbądź się konta – jak usunąć Instagram łatwo

Żyjemy w czasach, gdy media społecznościowe mają duży wpływ na nasze życie. Instagram jest jednym z tych miejsc, gdzie łatwo możemy stracić wiele godzin. Dodajemy zdjęcia, łączymy się z przyjaciółmi i nagle odkrywamy, że marnujemy czas. Może nadszedł czas, by zrezygnować z Instagrama, by lepiej wykorzystać każdą chwilę.
czerwiec 2024
Czytaj więcej
Jak usunąć tło ze zdjęcia - Poznaj narzędzia!Jak usunąć tło ze zdjęcia - Poznaj narzędzia!

Jak usunąć tło ze zdjęcia - Poznaj narzędzia!

Wyobraź sobie moment, gdy dostrzegasz, że zdjęcie do projektu ma niechciane tło. To może być frustrujące. Ale dzięki narzędziom jak Adobe Photoshop czy Canva Pro, usuwanie tła jest prostsze. Takie narzędzia są łatwo dostępne online.
czerwiec 2024
Czytaj więcej
Czym jest cash back rabat — Jak go wykorzystać w sprzedażyCzym jest cash back rabat — Jak go wykorzystać w sprzedaży

Czym jest cash back rabat — Jak go wykorzystać w sprzedaży

Wyobraź sobie, że wchodzisz na ulubioną stronę zakupową. Dodajesz produkty do koszyka i finalizujesz zakup. Niespodziewanie, po kilku tygodniach na Twoim koncie pojawiają się dodatkowe pieniądze. To efekt cashback rabatu. Jest to sposób na zwrot części pieniędzy wydanych online. Działa dla osób, które lubią oszczędzać, nie rezygnując z ulubionych rzeczy.
czerwiec 2024
Czytaj więcej