Wróć do artykułów

Odkrywaj świat z Google Street View – Poznaj teraz!

W każdym z nas tkwi pragnienie odkrywania dalekich miejsc. Google Street View sprawia, że te marzenia mogą stać się rzeczywiste. Teraz możesz bez wychodzenia z domu przenieść się w najdalsze zakątki świata.

czerwiec 2024
Odkrywaj świat z Google Street View – Poznaj teraz!Odkrywaj świat z Google Street View – Poznaj teraz!

Jednym kliknięciem możesz znaleźć się na tętniącej życiem ulicy Tokio. Możesz też spacerować po starożytnym Rzymie. A może wolisz zgubić się w zaułkach Wenecji? Dzięki sferycznym zdjęciom poznasz różnorodne kultury i zabytki.

Google Street View to Twoje okno na świat, dostępne na każdym urządzeniu. Pamiętasz ulubioną uliczkę z dzieciństwa? Teraz możesz zobaczyć, jak wygląda.

To nie tylko technologia, ale również podróż przez wspomnienia i nowe odkrycia. Google Street View to miliony panoramicznych zdjęć, które połączą Cię z każdym zakątkiem świata.

Kluczowe informacje

 • Google Street View umożliwia wirtualne podróżowanie po świecie za pomocą zdjęć sferycznych.
 • Usługa dostępna jest na komputerach i urządzeniach mobilnych.
 • Można odkrywać lokalne atrakcje i światowe zabytki bez wychodzenia z domu.
 • Idealna do zobaczenia, jak miejsca zmieniały się na przestrzeni lat.
 • Interaktywne i immersyjne doświadczenie podróżowania po miliardach zdjęć panoramicznych.

Jak korzystać z Google Street View

Google Street View to świetne narzędzie dla tych, którzy chcą odkrywać świat bez wychodzenia z domu. Umożliwia wirtualne zwiedzanie ulic, zabytków i cudów natury. Aby z niego korzystać, potrzebujesz tylko kilka kroków.

Kroki rozpoczęcia

Żeby zacząć z Google Street View, rób tak:

 1. Otwórz Mapy Google na komputerze lub urządzeniu mobilnym.
 2. Znajdź miejsce lub adres, które chcesz zobaczyć.
 3. Kliknij ikonę Pegmana w prawym dolnym rogu ekranu i przeciągnij ją na wybraną lokalizację na mapie.
 4. Możesz również wybrać zdjęcie z ikoną Street View po lewej stronie.

Dzięki temu możesz podziwiać panoramy ulic na Google Maps. Możesz też zobaczyć, jak miejsca zmieniały się przez lata dzięki zdjęciom z różnych okresów.

Wskazówki podróżnicze

Planowanie podróży z Google Street View jest proste i przyjemne. Korzystając z tej funkcji, możesz:

 • Znajdować parkingi, punkty orientacyjne i usługi blisko Twoich celów podróży.
 • Śledzić aktualizacje, by odkrywać nowe miejsca i dodatkowe możliwości street view.
 • Odkrywać zabytki, muzea, stadiony, restauracje i małe firmy z całego świata, siedząc w domu.

By zobaczyć trasę w Street View, wpisz punkt startowy i cel podróży, a potem kliknij „Trasa”. Pozwoli ci to dokładnie zaplanować wycieczkę dzięki realistycznym obrazom z Google Street View. and

Najciekawsze miejsca świata w Google Street View

Dzięki usługom Google Street View w ostatnich 60 dniach, zainteresowanie wirtualnymi podróżami wzrosło o ponad 700%. Muzea takie jak Luwr, czy MoMa, cieszą się dużą popularnością wśród wirtualnych wycieczek.

To daje szerokie możliwości poznawania świata, nie tylko dla turystów, ale też dla uczniów.

Planowanie podróży

Planujesz wyjazd? Street View zalety mogą ci bardzo pomóc. Daje to możliwość sprawdzenia miejsca i odpowiedniego przygotowania. Zdjęcia z różnych lat pokazują, jak miejsca zmieniły się przez czas. To jest istotne, planując wizyty w znanych miejscach.

Wirtualne zwiedzanie

Gdy podróżowanie jest niemożliwe, jak korzystać z Google Street View? Wirtualne zwiedzanie to dobra opcja. Możesz odwiedzić miejsca jak Meczet Sheikh Zayed czy Machu Picchu, nie wychodząc z domu. To świetny sposób, aby poznać świat bez długich podróży.

Street View dla firm

Google Street View dla firm oferuje dużo korzyści. Firmy mogą pokazywać wnętrza lokali przez wirtualne wizytówki. To buduje zainteresowanie i zaufanie u klientów. Klienci mogą zobaczyć miejsce przed wizytą. To też pomaga firmom być lepiej widocznym w wyszukiwarkach.

Odkryj niezwykłe destynacje z Google Maps Panorama Ulic

Odkrywaj świat dzięki Google Maps Panorama Ulic. Ta funkcja pozwala zwiedzać piękne miejsca bez wychodzenia z domu. Zobaczysz parki narodowe, ulice pełne sztuki i trudno dostępne miejsca.

Google Street View działa na telefonach i tabletach z Androidem. Możesz przeglądać zdjęcia ulic, zmieniając perspektywę. Znajdziesz ujęcia z różnych lat w archiwum Street View.

Funkcje jak tryb wędrowania czy podzielony ekran ułatwiają eksplorowanie. Tryb wędrowania pozwala łatwo nawigować, korzystając z gestów na ekranie.

Udostępnianie zdjęć jest łatwe. Wystarczy kliknąć i wybrać "Udostępnij", by dzielić się widokami z innymi.

Google Street View dla firm

Google Street View dla firm to innowacyjne narzędzie. Pozwala na tworzenie interaktywnych wizytówek firmowych. Możesz zaprezentować wnętrze przedsiębiorstwa poprzez wirtualny spacer. To zmieni wiele w Twojej strategii online.

Wizytówki firmowe

Wizytówki firmowe z Google Street View przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Miejsca wyróżnione na mapach Google są bardziej atrakcyjne. To buduje zaufanie już na etapie wyszukiwania informacji o firmie.

Można dodać wirtualny spacer na stronę internetową firmy. Dzięki temu, klienci z różnych regionów łatwiej znajdą Twoją ofertę.

Zalety dla małych biznesów

Google Street View przynosi zalety dla małych biznesów. Przede wszystkim, pomaga zdobyć czołowe miejsca w wyszukiwarce. To zwiększa szanse na znalezienie przez większą liczbę osób.

Firmy używające tego narzędzia budują zaufanie klientów. Wyróżniają się na tle konkurencji. Mogą też szybko rozwijać działania na rynku lokalnym i krajowym.

Korzystając z Google Street View dla firm, zyskasz nie tylko większą widoczność, ale również nowoczesną wizytówkę, która zachęci klientów do sprawdzenia Twojej oferty!

Google Street View vs Google Earth

Google Street View i Google Earth to dwa sposoby na wirtualne podróże. Różnią się funkcjonalnością i celem. Google Street View, startujące w 2007, pokazuje panoramy ulic. Pozwala nam być jak pieszy, badając miejsca na całym świecie.

Do robienia zdjęć używane są samochody, rowery, a nawet łodzie. To pozwala zobaczyć miejsca, do których trudno dotrzeć.

Google Earth to zaawansowany trójwymiarowy świat. Możemy oglądać zdjęcia satelitarne i modele 3D. Dzięki temu odkrywamy nieznane krajobrazy i ciekawe miejsca.

Można tworzyć mapy, dodawać zdjęcia i współpracować z innymi. To sprawia, że eksploracja jest jeszcze ciekawsza.

Aplikacja Google Earth działa na różnych urządzeniach. Pozwala na tworzenie map i przygód. Umożliwia zobaczenie swojego domu z ulicy i poznawanie tradycyjnych domów na świecie.

Zaprasza do obserwacji niezwykłych wydarzeń. Przykładem jest migracja krabów na Wyspie Bożego Narodzenia. Pokazuje też inicjatywy społeczne, jak Geo for Good.

Google Street View i Google Earth się różnią, ale są świetnym tandemem. Pozwalają na wirtualne odkrywanie świata, z ulicy lub z nieba. Dzięki nim możemy przeżywać niezapomniane wirtualne podróże.

Zaplanuj działania
marketingowe

Szukasz innowacyjnego podejścia do zwiększenia jakości marketingu w Twojej firmie? Skonstruujmy spójny plan działań marketingowych! Sprawdzimy:

 • Jak utrudniasz proces zakupowy klientom
 • Czy Twoje działania są skuteczne
 • Co robi lepiej od Ciebie konkurencja

Wynikiem konsultacji będzie lista rekomendacji i wniosków. Ty zdecydujesz co z nią zrobisz. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotów do kompleksowej opieki nad marketingiem B2C i B2B Twojej firmy.

Poznaj nasze realizacje

Odbierz darmową konsultację

Bezpłatna konsultacja to czas podczas którego niezobowiązująco odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Podczas tych konsultacji będziemy rozmawiać jedynie o Twojej firmie, nie jest to prezentacja handlowa.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

* Każdemu klientowi przysługuje jedna darmowa konsultacja. Szczegółowe zasady konsultacji znajdziesz na stronie Regulaminem darmowej konsultacji.

** Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.empiria-studio.com, oraz wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych zgodnie z Polityką prywatności.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Mieliśmy problem z wysłaniem formularza. Prosimy spróbuj jeszcze raz później.

Zaufali nam między innymi

I ponad 100 innych ...

Odkryj najnowsze trendy
i strategie na naszym blogu

Artykuły na temat reklamy w social media, Facebook, Instagram, Google Ads, strategie marki, rozwój biznesu i wiele więcej... Dołącz do grona czytelników!

Pozbądź się konta – jak usunąć Instagram łatwoPozbądź się konta – jak usunąć Instagram łatwo

Pozbądź się konta – jak usunąć Instagram łatwo

Żyjemy w czasach, gdy media społecznościowe mają duży wpływ na nasze życie. Instagram jest jednym z tych miejsc, gdzie łatwo możemy stracić wiele godzin. Dodajemy zdjęcia, łączymy się z przyjaciółmi i nagle odkrywamy, że marnujemy czas. Może nadszedł czas, by zrezygnować z Instagrama, by lepiej wykorzystać każdą chwilę.
czerwiec 2024
Czytaj więcej
Jak usunąć tło ze zdjęcia - Poznaj narzędzia!Jak usunąć tło ze zdjęcia - Poznaj narzędzia!

Jak usunąć tło ze zdjęcia - Poznaj narzędzia!

Wyobraź sobie moment, gdy dostrzegasz, że zdjęcie do projektu ma niechciane tło. To może być frustrujące. Ale dzięki narzędziom jak Adobe Photoshop czy Canva Pro, usuwanie tła jest prostsze. Takie narzędzia są łatwo dostępne online.
czerwiec 2024
Czytaj więcej
Czym jest cash back rabat — Jak go wykorzystać w sprzedażyCzym jest cash back rabat — Jak go wykorzystać w sprzedaży

Czym jest cash back rabat — Jak go wykorzystać w sprzedaży

Wyobraź sobie, że wchodzisz na ulubioną stronę zakupową. Dodajesz produkty do koszyka i finalizujesz zakup. Niespodziewanie, po kilku tygodniach na Twoim koncie pojawiają się dodatkowe pieniądze. To efekt cashback rabatu. Jest to sposób na zwrot części pieniędzy wydanych online. Działa dla osób, które lubią oszczędzać, nie rezygnując z ulubionych rzeczy.
czerwiec 2024
Czytaj więcej