Wróć do artykułów

Twórz Sztukę z Prompt Generator Midjourney

Często w świecie pełnym technologii brakuje nam inspiracji. Blokady twórcze mogą stać na ścieżce do wyrażenia swojej wizji. Zdarza Ci się siedzieć bezradnie przed pustym arkuszem, szukając pomysłu?

czerwiec 2024
Twórz Sztukę z Prompt Generator MidjourneyTwórz Sztukę z Prompt Generator Midjourney

Teraz możesz przełamać ten cykl dzięki Midjourney Prompt Generator. To narzędzie jest darmowe i generuje pomysły dla sztuki AI. Jest idealne dla każdego, kto potrzebuje natychmiastowej inspiracji artystycznej.

Nieważne, czy jesteś nowicjuszem, profesjonalnym artystą, czy po prostu eksploratorem nowych form sztuki. To narzędzie zostało stworzone dla Ciebie. Z łatwością znajdziesz odpowiedni generator tematów.

Polecenie /imagine pozwala tekst przekształcić w obraz, dodając twojej pracy nowy wymiar. Szansa na tworzenie w nieograniczonych stylach, od onirycznych po realistyczne, otwiera przed Tobą nowe horyzonty.

Główne punkty

 • Midjourney Prompt Generator przekształca opisy tekstowe w fascynujące obrazy.
 • Tworzenie treści jest prostsze dzięki opcji wygenerowania czterech obrazów na podstawie jednego opisu.
 • Skalowanie, dodawanie szczegółów i tworzenie wariacji umożliwia idealne dopracowanie dzieła.
 • Możliwość regulacji parametrów i wyboru stylu generowanego obrazu pozwala na pełną personalizację wyników.
 • Midjourney wspiera zarówno początkujących, jak i doświadczonych artystów w eksplorowaniu wizualnych możliwości.

Co to jest Prompt Generator Midjourney?

Prompt Generator Midjourney to zaawansowane narzędzie do generowania promptów, wykorzystujące sztuczną inteligencję. Pozwala na generowanie pomysłów i tworzenie wysokiej jakości grafik na podstawie opisu tekstowego. Dostępnych jest 47 różnych stylów, od Horror Manga Style po Documentary Photography. Użytkownicy mają zatem dużo możliwości artystycznej eksploracji.

Cechniki pracy z narzędziem

Tworzenie promptu to proces składający się z 11 kroków. Użytkownik musi przejść przez wszystkie, by uzyskać najlepsze efekty. Szablon końcowy zawiera ustawienia takie jak: kamera, nastrój, atmosfera oraz konkretne wymiary. Prawidłowość ustawień jest kluczowa dla końcowego rezultatu. Narzędzie najlepiej współpracuje z Chat GPT w wersji 4.

Za pomocą Prompt Generator Midjourney możesz definiować słowa kluczowe, typy obrazów, sceny, pozycje, style oraz wiele innych. Narzędzie ma jednak ograniczenia: do 200 promptów na dzień i 5 promptów na użytkownika.

Darmowa dostępność

Dostęp do Midjourney jest darmowy, co jest dużym atutem dla artystów. Narzędzie umożliwia szybkie generowanie pomysłów i zapewnia unikatowość każdego projektu. Pozwala na skalowanie, zmianę stylu i ponowne uruchamianie generacji, dzięki czemu każdy obraz jest wyjątkowy.

Jak działa narzędzie do generowania promptów?

Generowanie pomysłów z narzędziem Midjourney jest fascynującym i inspirującym procesem. Oparte na sztucznej inteligencji, przekształca ono tekstowe opisy w zestaw czterech obrazów. Użytkownicy mogą je dostosować i modyfikować wedle własnych potrzeb. To pozwala artystom eksperymentować z różnorodnymi stylami artystycznymi. Dodatkowo umożliwia dodanie słów kluczowych w celu spersonalizowania dzieł sztuki.

Proces generowania pomysłów

Aby wygenerować pomysły, wystarczy wpisać polecenie opisujące pożądany obraz. Bot na Discord przetwarza ten opis, tworząc cztery różne wizualizacje. Użytkownicy mogą następnie regulować parametry, takie jak: Seed, Stylization, Chaos. To pozwala dopasować wyniki do swoich indywidualnych potrzeb.

Midjourney oferuje również możliwość ponownego uruchomienia generatora. Umożliwia to dopracowanie dzieła do perfekcji. Można to robić na podstawie własnych emocji i intencji artystycznych.

Przykłady wygenerowanych dzieł sztuki

Midjourney słynie z tworzenia niesamowitych obrazów. Przykłady to między innymi: hiperrealistyczne ilustracje filiżanki z kawą czy sceny chłopca i niedźwiedzia na globie. Narzędzie to również pozwala na tworzenie bardziej kreatywnych kompozycji. Można wygenerować takie obrazy, jak butelka sprayu wypełniona ziemią i kwiatami. A także lizak zrobiony ze smażonego kurczaka albo butelka oliwy otoczona owocami. Możliwości są ogromne!

 1. Mozliwość eksperymentowania z różnymi stylami artystycznymi
 2. Regulowanie parametrów, takich jak: Seed, Stylization, Chaos
 3. Tworzenie kolorowych i niezwykłych obrazów

Dlaczego warto używać Prompt Generator Midjourney?

Prompt Generator Midjourney stał się rewolucyjnym narzędziem dla artystów. Oferuje niezliczone możliwości do wyrażania się i tworzenia. Za 8 dolarów miesięcznie, użytkownicy mogą stworzyć do 200 grafik w ciągu miesiąca. To świetna opcja dla osób na różnych poziomach zaawansowania.

Korzyści dla początkujących artystów

Dla początkujących, Prompt Generator Midjourney jest nieocenionym wsparciem. Pozwala odkryć nowe metody ekspresji, nawet bez wielkich umiejętności graficznych. Dzięki sztucznej inteligencji, można łatwo tworzyć niezwykłe wizualizacje, wzbogacając je własnymi emocjami i kreatywnością.

Tworzenie obrazu w Midjourney zajmuje od 1 do 10 minut. To sprzyja szybkiemu rozwojowi i eksperymentom.

Wsparcie dla doświadczonych profesjonalistów

Profesjonaliści cenią Midjourney za możliwość rozwoju portfolio i eksploracje nowych stylów. Midjourney v6 wnosi takie nowości jak lepsze oświetlenie, bardziej realistyczne tekstury i ulepszoną kompozycję. Pozwala to na tworzenie jeszcze bardziej realistycznych obrazów.

Dodatkowo, łatwiejsze promptowanie i możliwość generowania tekstów ułatwiają twórcze prace. To sprawia, że proces jest bardziej intuicyjny.

Midjourney i inne narzędzia kreatywne mają swoje ograniczenia. Może wystąpić ryzyko naruszenia praw autorskich i konieczność korzystania z Discord może odstraszać. Jednak dla wielu korzyści przeważają nad wyzwaniami. Inspirowanie jest, że ludzka kreatywność i doświadczenie nadal są niezastąpione, pomimo szybkiego rozwoju technologii.

Jak rozpocząć korzystanie z Prompt Generator Midjourney?

Zacząć korzystać z Prompt Generator Midjourney jest bardzo łatwo. Każdy, kto chce poszerzyć swoje umiejętności artystyczne, może to zrobić. Najpierw musisz dołączyć do oficjalnego serwera Discord firmy Midjourney. Kolejnym krokiem jest wysłanie prywatnej wiadomości do bota, który obsługuje to narzędzie do generowania treści.

Potem należy użyć komendy /imagine, kierując wiadomość do bota. Wprowadź odpowiednie parametry i słowa kluczowe. To pozwoli dokładnie określić, co chcesz stworzyć. Istnieją różne plany cenowe, od 10$ za podstawowy pakiet, do 48$ za pakiet Pro. Dzięki temu, każdy może wybrać opcję najlepszą dla siebie. Wprawdzie darmowa wersja próbna już nie istnieje, zakupione plany pozwalają na komercyjne korzystanie z obrazów.

Dodatkowo, dla doświadczonych użytkowników są opcje, które pozwalają dostosować wszystkie detale grafiki. Najnowsza odsłona narzędzia, wersja 5 dostępna tylko w planie Pro, oferuje jeszcze lepszą jakość i nowe funkcje.

Podsumowując, korzystanie z Prompt Generator Midjourney jest proste. Dostępne są liczne opcje personalizacji. Każdy, bez względu na poziom, może znaleźć coś dla siebie.

prompt generator midjourney

Prompt Generator Midjourney to rewolucyjne narzędzie, które zmienia Twoje myśli w wyjątkowe prace artystyczne. Łączy style, kolory i kompozycje, czyniąc tworzenie łatwiejszym. Dzięki temu możesz tworzyć bez ograniczeń, co rozwija Twoje umiejętności twórcze.

Unikalne koncepcje artystyczne

Tworzenie z Midjourney jest proste jak nigdy dotąd. Każda nowa wersja ma inne Image Weight Default, od 1 do 1.5. Masz tutaj wolność w zmianie Weight Range - w Version 6 jest to 0–3, w Version 5 masz 0–2, a niji 6 także 0–3. Możesz tworzyć projekty używając tekstu, obrazów lub ich mieszanki.

Automatyczne generowanie stylów

Ta funkcja pozwala bawić się różnymi stylami, by doskonalić Twoje prace. Midjourney umożliwia tworzenie unikatowych obrazów, które idealnie oddają Twój gust. To narzędzie pomaga w eksploracji nowych obszarów sztuki, dostosowując styl i kompozycję.

Praktyczne porady dla twórców

W tworzeniu inspirujących dzieł pomocne są narzędzia takie jak Midjourney. Wymagają one jednak wiedzy i wprawy. Tutaj znajdziesz wskazówki, jak szlifować treści. Pokażemy, jak eksperymentować z artystycznymi metodami, by osiągać wspaniałe efekty.

Optymalizacja treści i stylizacji

Chcąc uzyskać spójne efekty, zacznij od szczegółowego opisania sceny. Optymalizacja treści to precyzja w słowach kluczowych. Dotyczy to kolorów, emocji i kompozycji.

Eksperymentowanie z parametrami, jak --stylize, pozwala dostosować obraz. To pomoże uniknąć powtarzalności.

Eksperymentowanie z różnymi podejściami artystycznymi

Być kreatywnym to podstawa. Midjourney pozwala na próby z różnymi podejściami artystycznymi. Można zmieniać proporcje dzięki --ar, czy wprowadzić styl anime przez --niji.

Parametry jak --weird otwierają nowe ścieżki wyrazu. Masz kontrolę nad wyglądem i atmosferą dzieła.

 1. Dokładne opisy pomagają kierować procesem twórczym.
 2. Eksperymentuj z parametrami, jak --seed, dla różnorodności.
 3. Decyduj o stylu, wybierając proporcje czy poziom stylizacji.
 4. Usuń niechciane elementy obrazu, używając --no.

Przesuwanie granic i eksperymentowanie odkrywają nowe ścieżki w sztuce. Różnorodne podejścia artystyczne pomogą znaleźć własny styl. Midjourney oferuje przy tym ogromne możliwości.

Narzędzia wspomagające generowanie promptów

Midjourney to narzędzie do tworzenia sztuki cyfrowej. Daje użytkownikom wiele opcji. Ale na rynku są też inne narzędzia. Na przykład DALL-E i Artbreeder. Te programy pomagają tworzyć obrazy, korzystając z sieci GANs.

DALL-E, stworzone przez OpenAI, robi wrażenie swoją zdolnością. Tworzy unikatowe obrazy, łącząc różne styl i pomysły. Dzięki temu można tworzyć oryginalne ilustracje i sceny. To zachęca do eksperymentowania z sztuką.

Artbreeder pozwala na modyfikowanie obrazów. Można je mieszać i dostosowywać. To świetne dla osób chcących badać wizualne zmiany. Narzędzia te rozszerzają możliwości twórcze. Są pomocne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych artystów.

Wybierając narzędzie do tworzenia promptów, warto przemyśleć, czego potrzebujemy. Możemy wybrać Midjourney, DALL-E, Artbreeder, czy coś innego. Każde narzędzie ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Pomagają one w procesie twórczym i inspirują.

Zaplanuj działania
marketingowe

Szukasz innowacyjnego podejścia do zwiększenia jakości marketingu w Twojej firmie? Skonstruujmy spójny plan działań marketingowych! Sprawdzimy:

 • Jak utrudniasz proces zakupowy klientom
 • Czy Twoje działania są skuteczne
 • Co robi lepiej od Ciebie konkurencja

Wynikiem konsultacji będzie lista rekomendacji i wniosków. Ty zdecydujesz co z nią zrobisz. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotów do kompleksowej opieki nad marketingiem B2C i B2B Twojej firmy.

Poznaj nasze realizacje

Odbierz darmową konsultację

Bezpłatna konsultacja to czas podczas którego niezobowiązująco odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Podczas tych konsultacji będziemy rozmawiać jedynie o Twojej firmie, nie jest to prezentacja handlowa.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

* Każdemu klientowi przysługuje jedna darmowa konsultacja. Szczegółowe zasady konsultacji znajdziesz na stronie Regulaminem darmowej konsultacji.

** Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.empiria-studio.com, oraz wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych zgodnie z Polityką prywatności.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Mieliśmy problem z wysłaniem formularza. Prosimy spróbuj jeszcze raz później.

Zaufali nam między innymi

I ponad 100 innych ...

Odkryj najnowsze trendy
i strategie na naszym blogu

Artykuły na temat reklamy w social media, Facebook, Instagram, Google Ads, strategie marki, rozwój biznesu i wiele więcej... Dołącz do grona czytelników!

Pozbądź się konta – jak usunąć Instagram łatwoPozbądź się konta – jak usunąć Instagram łatwo

Pozbądź się konta – jak usunąć Instagram łatwo

Żyjemy w czasach, gdy media społecznościowe mają duży wpływ na nasze życie. Instagram jest jednym z tych miejsc, gdzie łatwo możemy stracić wiele godzin. Dodajemy zdjęcia, łączymy się z przyjaciółmi i nagle odkrywamy, że marnujemy czas. Może nadszedł czas, by zrezygnować z Instagrama, by lepiej wykorzystać każdą chwilę.
czerwiec 2024
Czytaj więcej
Jak usunąć tło ze zdjęcia - Poznaj narzędzia!Jak usunąć tło ze zdjęcia - Poznaj narzędzia!

Jak usunąć tło ze zdjęcia - Poznaj narzędzia!

Wyobraź sobie moment, gdy dostrzegasz, że zdjęcie do projektu ma niechciane tło. To może być frustrujące. Ale dzięki narzędziom jak Adobe Photoshop czy Canva Pro, usuwanie tła jest prostsze. Takie narzędzia są łatwo dostępne online.
czerwiec 2024
Czytaj więcej
Czym jest cash back rabat — Jak go wykorzystać w sprzedażyCzym jest cash back rabat — Jak go wykorzystać w sprzedaży

Czym jest cash back rabat — Jak go wykorzystać w sprzedaży

Wyobraź sobie, że wchodzisz na ulubioną stronę zakupową. Dodajesz produkty do koszyka i finalizujesz zakup. Niespodziewanie, po kilku tygodniach na Twoim koncie pojawiają się dodatkowe pieniądze. To efekt cashback rabatu. Jest to sposób na zwrot części pieniędzy wydanych online. Działa dla osób, które lubią oszczędzać, nie rezygnując z ulubionych rzeczy.
czerwiec 2024
Czytaj więcej