Wróć do projektów

Stworzenie i wprowadź innowacyjnego produktu na rynek europejski

Jak wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania do zarządzania flotą samochodową może zwiększyć jej skuteczność?

Zakres prac:

strony internetowe
Stworzenie i wprowadź innowacyjnego produktu na rynek europejski

Nowe technologie

Przygotowaliśmy dedykowaną platformę do zarządzania flotami samochodowymi

3 źródła danych

Platforma zbierała informacje z: aplikacji mobilnej, czujników w oponach i zewnętrznych aplikacji analitycznych

Gotowy na współpracę?

Napisz do nas

O firmie

FleetPulse to innowacyjny projekt skierowany do klientów zajmujących się zarządzaniem flotą pojazdów. Platforma oferuje kompleksowe rozwiązania umożliwiające monitoring stanu technicznego pojazdów, planowanie konserwacji oraz optymalizację kosztów eksploatacji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, FleetPulse zapewnia bieżący dostęp do danych o stanie floty, co umożliwia szybkie reagowanie na ewentualne problemy i zwiększa efektywność zarządzania zasobami. Projekt adresowany jest do firm różnej wielkości, oferując elastyczne narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Projekt realizowany przy współpracy z agencją VML.

Problem - nowy produkt na rynku

Aplikacja FleetPulse rozwiązuje problem zarządzania flotą pojazdów, oferując narzędzia do monitorowania stanu technicznego pojazdów, planowania konserwacji i optymalizacji kosztów eksploatacji. Umożliwia użytkownikom śledzenie danych o pojazdach w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybką identyfikację i rozwiązywanie problemów, zwiększając efektywność operacyjną floty. Wyzwaniem było stworzenie produktu tak, by łączył w sobie zaawansowane opcje techniczne z prostym panelem użytkownika.

Nasze rozwiązania

W projekcie FleetPulse pełniłem rolę koordynatora prac programistycznych oraz byłem bezpośrednio zaangażowany w rozwój dwóch aplikacji front-end. Moje obowiązki koncentrowały się na dwóch z trzech kluczowych elementów platformy: stronie informacyjnej i panelu zarządzania flotą dla menedżerów. Praca ta wymagała ścisłej współpracy z zespołem oraz integracji z zewnętrznymi urządzeniami pomiarowymi, co stanowiło istotne wyzwanie technologiczne.

Jako część zespołu odpowiedzialnego za front-end, skupiłem się na tworzeniu intuicyjnych i responsywnych interfejsów użytkownika, które ułatwiają dostęp do kluczowych informacji i funkcji zarządzania flotą. Dzięki współpracy z agencją VML, udało nam się stworzyć spójny i atrakcyjny wizualnie design, który przyczynił się do lepszego zaangażowania użytkowników.

web page design

Projekt ten był również okazją do zastosowania nowoczesnych technologii i praktyk programistycznych, co pozwoliło na stworzenie wydajnych i skalowalnych rozwiązań. Efektem naszych działań jest kompleksowy system zarządzania flotą, który oferuje menedżerom zaawansowane narzędzia do monitorowania stanu pojazdów, planowania konserwacji oraz optymalizacji kosztów eksploatacji.

Zaplanuj działania
marketingowe

Szukasz innowacyjnego podejścia do zwiększenia jakości marketingu w Twojej firmie? Skonstruujmy spójny plan działań marketingowych! Sprawdzimy:

  • Jak utrudniasz proces zakupowy klientom
  • Czy Twoje działania są skuteczne
  • Co robi lepiej od Ciebie konkurencja

Wynikiem konsultacji będzie lista rekomendacji i wniosków. Ty zdecydujesz co z nią zrobisz. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotów do kompleksowej opieki nad marketingiem B2C i B2B Twojej firmy.

Poznaj nasze realizacje

Odbierz darmową konsultację

Bezpłatna konsultacja to czas podczas którego niezobowiązująco odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Podczas tych konsultacji będziemy rozmawiać jedynie o Twojej firmie, nie jest to prezentacja handlowa.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

* Każdemu klientowi przysługuje jedna darmowa konsultacja. Szczegółowe zasady konsultacji znajdziesz na stronie Regulaminem darmowej konsultacji.

** Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.empiria-studio.com, oraz wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych zgodnie z Polityką prywatności.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Mieliśmy problem z wysłaniem formularza. Prosimy spróbuj jeszcze raz później.

Zobacz efekty
marketingowe naszej pracy

Odkryj nasze skuteczne strategie marketingowe, które przekształciły biznesy naszych klientów. Obejrzyj nasze case studies.

Zobacz więcej realizacji