Wróć do projektów

82% skuteczności umawiania wizyt po 2-miesięcznej kalibracji

Jak zarządzanie sprzeciwami klientów skutecznie zwiększa wartość transakcji przez budowanie zaufania i rozwiązywanie wątpliwości?

Zakres prac:

wsparcie sprzedaży
82% skuteczności umawiania wizyt po 2-miesięcznej kalibracji

8 sesji kalibracyjnych

Przygotowaliśmy materiały i przeprowadziliśmy 8 sesji kalibracyjnych dla managerów

67% skuteczności

Taki był wynik pomiaru skuteczności przed rozpoczęciem współpracy

82% skuteczności

To wynik pozytywnych zapisów po przeprowadzeniu naszego szkolenia

Gotowy na współpracę?

Napisz do nas

O firmie

Stomatologia N+ to sieć gabinetów stomatologicznych na Ukrainie, składająca się z 10 klinik. Posiada 21 administratorów telefonicznej obsługi klienta, wśród których są osoby stałe oraz zastępcze. Zajmuje się obsługą pacjentów przychodzących do kliniki, rozliczeniami, konsultacjami oraz zapisami pacjentów do lekarza przez telefon.

Problem - mała efektywność

Właściciel miał aspirację do podniesienia standardów komunikacji pomiędzy administratorami a pacjentami, mając na celu zaprezentowanie wyjątkowego serwisu, spersonalizowanego podejścia oraz profesjonalizmu. Kluczowe było rozwijanie umiejętności budowania dobrych relacji nawet z najbardziej wymagającymi klientami oraz umiejętność przekonującego przedstawiania korzyści płynących z leczenia w ich klinikach. Istotnym elementem była również efektywna praca nad obiekcjami pacjentów, takimi jak zarzuty o wysokie ceny czy konieczność przemyślenia decyzji, i inne podobne wyzwania.

Nasze rozwiązania

Przeprowadzone przez nas działania obejmowały:

  • Opracowaliśmy skrypt rozmowy z klientem.
  • Przygotowaliśmy listę zastrzeżeń oraz sposoby ich adresowania.
  • Szczegółowo opisaliśmy atuty kliniki i lekarzy.
  • Podzieliliśmy administratorów na 3 grupy i przeprowadziliśmy z każdą z nich 8 sesji kalibracyjnych. Analizowaliśmy dialogi, doskonaliliśmy kontakt z trudnymi klientami, nauczyliśmy się radzić ze wszystkimi zastrzeżeniami oraz oceniać efektywność rozmów na podstawie specjalnej tabeli wielu kryteriów, a także procentowej skuteczności zapisów do lekarza.
  • Zorganizowaliśmy ogólne szkolenie z zakresu sprzedaży, zarządzania dialogiem i etapów sprzedaży.

Przed naszą współpracą wskaźnik konwersji na zapisy wynosił 67%.

Teraz klinika zyskała administratorów, którzy potrafią prezentować swoją placówkę na wysokim poziomie serwisu i zapisywać 82% klientów z 100%, już po drugim miesiącu pracy.

Zaplanuj działania
marketingowe

Szukasz innowacyjnego podejścia do zwiększenia jakości marketingu w Twojej firmie? Skonstruujmy spójny plan działań marketingowych! Sprawdzimy:

  • Jak utrudniasz proces zakupowy klientom
  • Czy Twoje działania są skuteczne
  • Co robi lepiej od Ciebie konkurencja

Wynikiem konsultacji będzie lista rekomendacji i wniosków. Ty zdecydujesz co z nią zrobisz. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotów do kompleksowej opieki nad marketingiem B2C i B2B Twojej firmy.

Poznaj nasze realizacje

Odbierz darmową konsultację

Bezpłatna konsultacja to czas podczas którego niezobowiązująco odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Podczas tych konsultacji będziemy rozmawiać jedynie o Twojej firmie, nie jest to prezentacja handlowa.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

* Każdemu klientowi przysługuje jedna darmowa konsultacja. Szczegółowe zasady konsultacji znajdziesz na stronie Regulaminem darmowej konsultacji.

** Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.empiria-studio.com, oraz wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych zgodnie z Polityką prywatności.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Mieliśmy problem z wysłaniem formularza. Prosimy spróbuj jeszcze raz później.

Zobacz efekty
marketingowe naszej pracy

Odkryj nasze skuteczne strategie marketingowe, które przekształciły biznesy naszych klientów. Obejrzyj nasze case studies.

Zobacz więcej realizacji