Wróć do projektów

Od 0 do 10 000 dolarów w miesiąc dzięki zespołowi sprzedaży

Jak prawidłowo zbudować dział sprzedaży, dzięki znajomości rynku i klienta, skutecznej strategii oraz zaangażowaniu w relacje?

Zakres prac:

wsparcie sprzedaży
Od 0 do 10 000 dolarów w miesiąc dzięki zespołowi sprzedaży

Strategia sprzedaży

Opracowaliśmy materiały i nową strategię dla całego oddziału sprzedaży

Ponad 12 spotkań

Przeprowadziliśmy ponad 12 spotkań szkoleniowych i korygujących pracę managerów

10 tyś. dolarów

Taką sprzedaż osiągnęliśmy w pierwszym miesiącu po wdrożeniu naszych rozwiązań

Gotowy na współpracę?

Napisz do nas

O firmie

Prywatny kazachski przedsiębiorca Dauren Taubajew, specjalista od wygrywania przetargów, w ciągu roku zarobił 1 milion kazachskich tengów na przetargach i postanowił dzielić się swoją wiedzą z innymi. Stworzył kurs online, prywatne mentorstwo, a teraz pracuje nad szkoleniem w formie grupowej.

Problem - optymalizacja sprzedaży

Właściciel próbował sam sprzedawać swoje konsultacje i odnosił w tym sukces. Był popyt. Jednak obsługa potencjalnie zainteresowanych klientów zajmowała dużo czasu. Dlatego rozumiał, że dla wzrostu potrzebny jest oddział sprzedaży i nie pomylił się. Właśnie oddział sprzedaży zbudowany od zera, składający się tylko z dwóch menedżerów, przyniósł mu kolosalny wynik już po pierwszym miesiącu sprzedaży.

Nasze rozwiązania

Zbudowano oddział sprzedaży od podstaw, rozpoczynając od dwóch menedżerów ds. sprzedaży. Wybrano, przystosowano i przeszkolono dwóch menedżerów w zakresie efektywnej sprzedaży.

  • Nawiązano współpracę z integratorami systemów w celu wdrożenia systemu CRM oraz podłączenia usług telefonicznych.
  • Wprowadzono regularne spotkania, sesje informacyjne i system raportowania.
  • Utworzono system motywacji materialnej, wzbogacony o nagrody niematerialne.
  • Zdefiniowano ścieżkę klienta i szczegółowo zaplanowano interakcje menedżera z klientem, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.
  • Zorganizowano ponad 12 spotkań z menedżerami w ciągu miesiąca, obejmujących szkolenia z technik sprzedaży, strategii finalizowania transakcji, symulacje rozmów z klientami, treningi sprzedażowe podczas spotkań bezpośrednich, sesje kalibracji rozmów telefonicznych, a także monitorowanie zarządzania systemem CRM i korespondencji z klientami.
  • Stworzono platformy e-learningowe z kompleksowymi materiałami szkoleniowymi dla menedżerów.

Dzięki tym działaniom, już po pierwszym miesiącu, właściciel dostrzegł znaczący potencjał dla rosnących dochodów firmy. Uświadomił sobie, jak kluczowe jest posiadanie kierownika oddziału sprzedaży zdolnego do budowania zespołu od zera, jego zarządzania i generowania coraz to większych przychodów dla przedsiębiorstwa, co dokładnie odzwierciedliło doświadczenie jego firmy.

Zaplanuj działania
marketingowe

Szukasz innowacyjnego podejścia do zwiększenia jakości marketingu w Twojej firmie? Skonstruujmy spójny plan działań marketingowych! Sprawdzimy:

  • Jak utrudniasz proces zakupowy klientom
  • Czy Twoje działania są skuteczne
  • Co robi lepiej od Ciebie konkurencja

Wynikiem konsultacji będzie lista rekomendacji i wniosków. Ty zdecydujesz co z nią zrobisz. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotów do kompleksowej opieki nad marketingiem B2C i B2B Twojej firmy.

Poznaj nasze realizacje

Odbierz darmową konsultację

Bezpłatna konsultacja to czas podczas którego niezobowiązująco odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Podczas tych konsultacji będziemy rozmawiać jedynie o Twojej firmie, nie jest to prezentacja handlowa.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

* Każdemu klientowi przysługuje jedna darmowa konsultacja. Szczegółowe zasady konsultacji znajdziesz na stronie Regulaminem darmowej konsultacji.

** Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.empiria-studio.com, oraz wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych zgodnie z Polityką prywatności.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.

W dni robocze odpowiadamy zazwyczaj wciągu 5-20 minut. Jeśli zgłoszenie zostało wysłane w weekend zostanie obsłużone kolejnego dnia roboczego, zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Mieliśmy problem z wysłaniem formularza. Prosimy spróbuj jeszcze raz później.

Zobacz efekty
marketingowe naszej pracy

Odkryj nasze skuteczne strategie marketingowe, które przekształciły biznesy naszych klientów. Obejrzyj nasze case studies.

Zobacz więcej realizacji